رد کردن لینک ها

خرید و فروش میز ایرهاکی

خرید و فروش میز ایرهاکی : مجموعه زندگی شهری ما را منحصراً نمی‌توان با چگونگی زندگی شهری که در آن زندگی می‌کنیم تفسیر کرد چرا که زندگی امروز شهری ما ارگانیسم زنده انجام می‌شود که در این ارگانیسم ما تولید می‌کنیم مصرف می‌کنیم و خدمات می‌دهیم و با محیط‌های همجوار و یا محیط‌های دورتر خود به مبادله می‌پردازیم در جهانی که توسعه حرف نخست را می‌زند. نمی‌توان صرفاً فقط به زندگی ماشینی توجه نمود زندگی که صرفاً به کنترل مصرف استحصال و بازیافت توجه می‌کند چرخه زندگی ما را انتظام می‌بخشد و ضخیم‌تر شدن اوضاع ما جلوگیری به عمل می‌آورد و در این امر تعادل و توازن به وجود می‌آورد. ما برای اینکه به تعادل و توازن منطقی در سطح زندگی خودمان دست پیدا کنیم نیازمندیم که گاهی از این محیط فیزیکی که برای ما ایجاد شده است خارج شویم و به یک محیط ملموس و واقعی نزدیک شویم محیطی که بتواند جوابگوی نیازهای فیزیکی ما باشد. شاید بتوانیم برای پاسخ به نیازهای خودمان به سفرهای خیلی دور و دراز برای ورزش‌های آنچنانی و پر از این مثل اسکی و تنیس را انجام دهید اما می‌توانیم با انجام برخی از کارها و با ایجاد تغییراتی کوچک در شیوه زندگی خودمان تغییراتی را در چارچوب‌های فکری ذهنی و فیزیکی خودمان ایجاد کنیم. ی این کار می‌توانیم نگاه جدی به ورزش داشته باشیم ورزش‌هایی که می‌توانند فیزیکی و ذهنی باشد اما کمتر ورزشی می‌شود پیدا کرد کم چیزی که انسان را با خود درگیر نماید و هم بر ذهن انسان تأثیر به سزایی داشته باشد یکی از ورزشهایی که تأثیر به سزایی روی فیزیک و ذهن سال به طور متقابل می‌گذارد ورزش ایرهاکی می‌باشد. شاید شما هم ورزشی هاکی را تجربه کرده باشید. در این ورزش یک میز در وسط قرار دارد و دو نفر به وسیله دو ابزار که در دو طرف میز قرار دارند که گویی را به طرف دروازه‌ها شلیک می‌کند و در این ورزش هم بدن انسان درگیر می‌شود و اینکه هم ذهن انسان را با خود درگیر می‌نماید. اما شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که حوصله سفر کردن به مراکز شهری و یا پارک های شهری برای انجام این بازی را به همراه فرزند خود را با دوستان خود نداشته باشید به همین دلیل ترجیح می‌دهید که یک میز ایر هاکی را در خانه خود داشته باشید. به همین دلیل در این مقاله ما قصد داریم به شما توصیه‌هایی در خصوص خرید و فروش میز ایرهاکی داشته باشیم تا شما بتوانید بهترین گزینه را در هنگام خرید و فروش میز ایر هاکی تجربه کنید و به قول کلاه سر شما نرود.

نکاتی در مورد خرید و فروش میز ایرهاکی

 از کجا باید اقدام به خرید و فروش میز ایرهاکی کنیم؟

مراکز زیادی در سطح شهرها اقدام به خرید و فروش میز ایرهاکی می‌نماید که برخی از آنها را مراکز معتبر تشکیل می‌دهند و برخی از آنهایی که اقدام به خرید و فروش میز ایرهاکی جز مراکز نا معتبر می‌باشد اما شما همیشه سعی کنید که خریدهای خود را از مراکز معتبر خرید و فروش میز ایرهاکی انجام دهید.

 به چه اقداماتی در خرید و فروش میز ایرهاکی توجه نماییم

 بسته به نیازهای که هر فرد دارد محوریت خرید فرد با افراد دیگر به طور عام متفاوت است شاید شما دوست داشته باشید میز ایرهاکی بزرگ را در خانه خود داشته باشید و کیک موز کوچک را در خانه خود داشته باشید شاید شما فضای بزرگی را در خانه خود برای میز ایر هاکی اختصاص داده باشید و فضای شما به قدری اندک باشد که کوچکترین میز را هم نداشته باشید این بستگی به شما دارد و بستگی به ذهنیت و مکان شما و پولی که قرار است در این راه خرج نماید اما باید توجه کنید که همیشه سعی کنید میزی را خریداری نمایید که در بادی امر با اندازه مکان شما مطابقت داشته باشد و سپس میز را بخرید که رنگ آن با رنگ دکوراسیون منزل و وسایل منزل شما همخوانی داشته باشد.

و با توجه به اهمیت موارد اشاره شده در بالا که مورد قبول اکثریت مراکز خرید و فروش میز ایرهاکی می‌باشد سعی کنید بررسی‌هایی را که مبتنی بر نیازهای شما باشد در اولویت قرار دهید طبعاً پس از خرید میز ایرهاکی درگیر با مسائل و مشکلات احتمالی که در صورتی خریدن سنجیده با آن مواجه بوده‌اید نشوید این در بردارنده موضوعات و اطلاعات و تجربیاتی است که توسط افرادی که در این حرفه فعال هستند می‌تواند به شما منتقل شود و می‌تواند برای شما بسیار مفید و آموزنده باشد.

بهترین قیمت خرید و فروش میز ایرهاکی

برای خرید با بهترین قیمت می‌توانید کارهای مختلفی را انجام داد نخستین که در اینترنت جستجو ویژه داشته باشید تا بتوانید سایت هایی را که با بهترین قیمت این میز را می‌فروشند پیدا کنید و با آنها تماس گرفته و در خصوص قیمت‌ها و تخفیف‌های احتمالی از آن سپس می‌توانید به فروشگاه‌های مرجع خرید و فروش میز ایرهاکی مراجعه نمایید و در نهایت می‌توانید به فروشگاه‌های محلی که جزو مراکز فرعی خرید و فروش میز ایرهاکی می‌باشند نیز ز سری بزنید در نهایت یک جمع بندی بین قیمت‌هایی که هر سه محل به شما داده‌اند را می‌توانید داشته باشید تا خرید خود را با بهترین قیمت و در کمترین زمان انجام دهید چرا که با توجه به نوسانات قیمت ارز که در ایران هر چند وقت یکبار اتفاق می‌افتد و همیشه هم رخ می‌دهد قیمت اجناس در فروشگاه‌های مختلف یکسان نیست و برخی از فروشگاه‌ها که اجناس به دوستی را می‌آورند ممکن است قیمت گرانتر و قیمت ارزان‌تری را برای اجناس خود از مشتریها طلب کنند به همین دلیل پرس و جو از مکانهای مختلف می‌تواند بسیار روی قیمت برای شما تأثیر گذار و مثمرثمر باشد همچنین به احتمالی که بر روی محصول شما عرضه می‌شود توجه کنید چرا که عدم گارانتی می‌تواند روی قیمت نهایی تاثیرگذار باشد و حتی قیمت نهایی را ۲۰ و ۳۰ درصد کاهش دهد.

جمع بندی

و حتماً سعی کنید از خرید خود را از از مراکز معتبر خرید و فروش میز ایرهاکی انجام دهید چرا که مطمئن خواهید بود که جنس تعویض شده جنس اصل خواهد بود و دارای گارانتی معتبر و مطمئن خواهد بود که در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توان مراجعه به آنها جنس را عودت داده و وجه پرداخت شده را پس گرفت.

بیلیارد1 باسابقه درخشان در زمینه خرید و فروش میز ایرهاکی ،میز بیلیارد،میز اسنوکر، میز هاکی،

فوتبال دستی و کلیه لوازم جانبی آنها در تهران سال هاست در کنار شماست.

هاکی روی میز را دسته ای از کارکنان شرکت برانزویک بین سالهای ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۲میلادی ابداع نمودند،

طرح اولیه  بازی در سال ۱۹۶۲ توسط سه تن از مهندسان برانزویک به نام های فیل کراسمن،باب کندریک و برد بالدوین معرفی شد.

این طرح چندین سال راکد ماند تا آنکه باب میلیوروی بر یک نوع پروژه هاکی بر روی یخ همراه با دو چوب هاکی نازک و گلرهای با شکاف باریک تمرکز کرده بود.

وی آن طرح را احیا کرد و تصمیم های او بر این مبنا بود که این ورزش با استقبال بسیاری مواجه میشود

ثبت های رسمی آن را به نام برانزویک و کراسمن و کنرینگ انجام داد.

پیش بینی های میلیوروی درست از آب درآمدند و ایر هاکی جزو بازی های پر طرفدار آن زمان شد.

هاکی روی میز را گروهی از کارکنان بیلیارد برانزویک ابداع نمودند.

مطالبی درباره ایرهاکی:

در سال ۱۹۶۹ سه نفر از مهندسان برانزویک به نام های فیل کراسمن ، باب کندریک و برد بالدوین ساخت یک بازی با سطح بدون اسطکاک را آغاز نمودند.

این طرح چندین سال مسکوت ماند تا آنکه باب میلو که روی ساخت و استقلال یک گونه هاکی روی یخ با یک صفحه نازک ، دو چوب هاکی و گل های شکاف مانند مجهز به تشخیص دهنده نوری تمرکز کرد آن ا احیا نمود.

۱کف استیل میز ایرهاکی :

استیل به لحاظ سختی بالایی که نسبت به پلی کربنات و پلکسی گلاس دارد،

بازی بسیار روانی را برای شرکت کنندگان ارایه می دهد .

چون تولید میز با کف استیل هم به لحاظ قیمت مواد اولیه و هم فرآیند ساخت،قیمت تمام شده  میز ایرهاکی را افزایش میدهد،

تولید کنندگان داخلی میل چندانی به تولید آن با کف استیل ندارند.

۲– کف پلی کربنات یا پلکسی گلاس ایرهاکی:

مهمترین تفاوت اینجاست که پلکسی گلاس نسبت به پلی کربنات چسبندگی کمتری داشته و موجب سرعت در بازی میشود.

کف دست ساز و کارگاهی، درباره ایرهاکی:

چون تمام مواد پلاستیک و رزینهای کامپوزیت دارای ضریب جمع شوندگی (شیرینگ) میباشند.

پس از خشک و کریستالیزه شدن مقداری از حجم اولیه خود را از دست داده و درنتیجه تغییراتی در سایز آن ایجاد میشود .

لذا برای ساخت بازی های حساسی مانند هاکی روی میز چندان مناسب نیستند.

مشخصات فنی توپ هاکی:

  • توپ یا دیسک   ایرهاکی روی میز عملا بر روی هوای زیر خود می لغزد.
  • نرمی حرکت خود را مدیون از بین رفتن اصطکاک با کمک سطح صاف خود می باشد میباشد.
  • عامل ثبات نسبی توپ وزن خود توپ میباشد.
  • در سرعت های بالا توپ هاکی مانند یک هواپیما بر روی باد مینشیند و به پرواز در می آید .
  • حتی در مواردی با ضربات غیر متعارف توپ به خارج از میز پرتاب میشود.
  • لذا کیفیت ساخت این توپ بسیار با اهمیت است.
  • این توپ دارای وزن استانداردی است،از مواد اولیه با کیفیتی ساخته و دارای سطحی کاملا صاف باشد

خرید و فروش میز  ایرهاکی

تعداد سوراخهای کف:

میزهای هاکی روی میز از یک چوب مخصوص و روکش ضد آب تشکیل شده است

از یک طرف باد تولید شده توسط فن وارد و از طرفی توسط سوراخ های کف میز خارج میشود

تعداد روزنه های مکنده باد حدود ۷۰۰۰ عدد است تا بتوان توپ  را شناور نگه داشت.

مجموع مساحت سوراخ ها توپ  نباید از مساحت دریچه ورود بیشتر باشد .

طبیعی است که باد به صورت یکنواخت در سطح میز نیست و تعداد و جای سوراخ ها از ضوابط مهندسی خاصی تبعیت میکند

میز ایرهاکی یک سطح مروق و بزرگ بازی است که یک نرده پیرامونی برای حفظ دیسک و چوب‌ هاکی به دور آن کشیده شده است .

دو شکاف در دو انتهای نرده به عنوان دروازه وجود دارد .

گوی‌ها از جنس لاک پلی‌کربنات هستند و با توجه به نمونه تایید شده اتحادیه هاکی روی میز ایالات متحده آمریکا رنگ آنها زرد٬ سرخ و یا سبز است.

خرید محصول هاکی روی میز :

در نهایت با توجه به اطلاعات ارایه شده برای خرید میز هاکی سراغ محصولات با کیفیت بروید.

هرگونه کاهش کیفیت در ساخت، باعث آن خواهد بود که تجربه یک بازی حرفه ای و طراز اول را از خود دریغ نمایید.

این فروشگاه آمادگی دارد تا از معتبر ترین برند های جهان، برای شما فراهم نماید.

جهت کسب اطلاع از سایر محصولات میز ایرهاکی میتوانید به صفحه اختصاصی آنها مراجعه فرمایید.

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه