میز بیلیارد
۲۹
فرو

خرید و فروش میز بیلیارد

خرید فروش میز بیلیارد در سایت رسمی بیلیارد 1:

بیلیارد 1باسابقه درخشان در زمینه فروش میز بیلیارد،میز اسنوکر، میز هاکی،فوتبال دستی و کلیه لوازم جانبی آنها در تهران سال هاست در کنار شماست.

محصولات موجود در فروشگاه بیلیارد 1:
1-میز بیلیارد
2-آیرهاکی
3-میز اسنوکر
4-فوتبال دستی
5-پینگ پنگ
6-دارت

میز بیلیارد
میز بیلیارد

بازی بیلیارد برخلاف دیگر ورزش های توپی دارای توپ های زیادی می باشد.

بیلیارد بازی است که در فضای سرپوشیده و بر روی میزی مستطیل شکل و به همراه گوی های که به آنها توپ می گویند و توسط چوبی که با آن به توپ بیلیارد ضربه می زنند انجام می شود.

دانستنی های بیلیارد:

در تمامی محصولات بالا با مطالعه کافی درباره قوانین بازی های توپی رومیزی میتوانید به عنوان یک بازیکن آماتور بازی را شروع کنید. اما دربازی اسنوکر و بیلیارد شما نیاز به مطالعه و یادگیری نحوه به کارگیری وسایل را دارید و نحوه ضربه زدن را با تمرین کافی فرا میگیرید.                     

 برای مطالعه و نحوه فراگیری بهتر از ابزاری مانند کتاب آموزش اسنوکر و کتاب های آموزش بیلیارد با تالیف های متفاوت میتوانید بهره مند شوید. 

مطالعه:

دربازی اسنوکر سه جهت مختلف برای پات کردن هدف وجود دارد.

1-توپ با زاویه سمت راست 

2-توپ با زاویه سمت چپ

3توپ با زاویه مستقیم

هر بازیکن زاویه دید متفاوت دارد(راست یا چپ)برای هدف گیری،اگر درصد هدف گیری را100 لحاظ کنیم سهم هر چشم در نشانه گیری در سه جهت متفاوت تعریف میشود که در قسمت بالا به آن اشاره شد.1-بازیکن دارای قالب راست بین باشد:زاویه دید توپ از جناح راست 80 درصد چشم راست و 20 درصد چشم چپ در نشانه گیری،زاویه دید توپ مستقیم70درصد چشم راست و30 درصد چشم چپ در نشانه گیری،زاویه دید توپ از جناح چپ60درصد چشم راست و حدود 40 درصد چشم چپ.

2-بازیکن دارای قالب چپ بین باشد:زاویه دید توپ از جناح راست60درصد چشم چپ و40درصد چشم راست در نشانه گیری،زاویه دید مستقیم توپ70درصد چشم چپ و30درصد چشم راست در نشانه گیری،زاویه دید توپ از جناح چپ حدودا 80 درصد چشم چپ و 20 درصد چشم راست.

مطمئن ترین و کامل ترین مرکز خرید و فروش میز بیلیارد در تمامی برندها واندازه های متفاوت ازجمله خانگی و باشگاهی با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای  را برای شما مهیا کرده ایم تا با خیالی آسوده خرید و فروش خود را با ما تجربه نمایید.

بای مجدد : چنانچه بازیکنی به دلیل ارتکاب خطای حریف از او بخواهد که دوباره بازی کند این درخواست قابل اجراست و نمی توان از آن چشم پوشی کرد ما بایکن خاطی حق دارد تصمیم خود را عوض مند که :

  1. از چه نوع ضربه ای استفاده کند.
  2. کدام توپ در نوبت را برای ضربه زدن انتخاب کند و آن بازیکن در صورت پاکت کردن هر توپ با شرایط بالا امتیاز مربوطه را کسب خواهد کرد.

خرید و فروش به صورت آنلاین در سایت رسمی بیلیارد ۱:

  • دوستان و طرفدارانی که قصد خرید هریک از محصولات شرکت شامل میز اسنوکر،میز هاکی، میز بیلیارد،دارت و فوتبال دستی را دارند میتوانند به صورت غیر حضوری و آنلاین نسبت به خرید محصولات و لوازم جانبی اقدام نمایند
  • همچنین میتوانید از مقالات تخصصی کارشناسان ما در زمینه ی قوانین بازی ها٬ نحوه استفاده از آنها٬ بررسی نوع جنس و ابزار آلات کار شده و به کار رفته دراقلام مورد نیازتان بهرمند شوید و یا چگونگی استفاده از وسایل را بیاموزید.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش میز بیلیارد همین حالا وارد شوید.