رد کردن لینک ها

میز اسنوکر

ورود به فروشگاه ما 

[cms_button button_text=”برند ایرانی” button_link=”url:https%3A%2F%2Fbilliard1.ir%2Ftest%2Fportfolio-category%2Fsnookr-ir%2F|||” button_style=”btn-outline-gradient” align_lg=”align-center” align_md=”align-center-md” align_sm=”align-center-sm” align_xs=”align-center-xs”]
[cms_button button_text=”برند خارجی” button_link=”url:https%3A%2F%2Fbilliard1.ir%2Ftest%2Fportfolio-category%2Fsnooker-kh%2F|||” button_style=”btn-outline-gradient” align_lg=”align-center” align_md=”align-center-md” align_sm=”align-center-sm” align_xs=”align-center-xs”]

میز اسنوکر

میز اسنوکر:: بیلیارد ۱ سالهاست که فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع میز اسنوکر , میز بیلیارد, ایرهاکی , فوتبال دستی , پینگ پنگ و انواع بازی های رومیزی خانگی و باشگاهی , انواع لوازم و تجهیزات ورزشی از قبیل دارت , بسکتبال , والیبال , فوتبال و … آغاز نموده است.

[cms_portfolio_grid custom_source=”true” limit=”4″ col_xs=”1″ col_sm=”2″ col_md=”3″ col_lg=”4″ custom_column=”false” source=”snooker-kh|portfolio-category”]

میز اسنوکر به میزی اطلاق می‌شود که برای یک بازی فکری به نام اسنوکر که درست شبیه بیلیارد می‌باشد استفاده می‌شود. برای اینکه افراد بتوانند اسنوکر بازی کند حتماً نیاز به یک میز  اسنوکر دارند. همینطور به ابزار و وسایل نیاز می‌باشد که بتواند بازی توسط آن انجام شود از جمله این وسایل می‌توان به توپ اسنوکر کسایی اسنوکر معمولاً بسیار کوچکتر است و توپ‌های بیلیارد می‌باشد اشاره کرد همچنین سایر وسایلی که در بیلیارد نیز کاربرد دارد از تبدیل چوب راک و گچ.

اسنوکر چیست؟

اسنوکر شکل تغییر یافته یا به قول اقتباسی از بازی بیلیارد می‌باشد که روی یک میز بزرگ پوشیده شده از یک پارچه مخصوص به نام فلانی که دارای شش حفره پاکت می‌باشد انجام می‌شود پاکت اصلی میز اسنوکر در چهار گوشی زمین قرار می‌گیرند و دو پاکت در وسط کناره میز اسنوکر قرار داده شده است رنگ میز معمولاً سبز می‌باشد که اشاره به دورانی دارد که بازی معمولاً روی چمن انجام شده است که در آن هنگام ضربه‌ها با عصا زده می‌شد اما با تکامل این بازی هم شکل میز ز به مشکل اساسی و چرا تغییر شد و نیز تنظیم ذکرونی رسید و از آن نیز با چوب جایگزین شد.

این ورزش یک ورزش انگلیسی محسوب می‌شود در فرهنگ واژگان انگلیسی اسنوکر به معنای زیرک و زرنگ و مارموز می‌باشد که اشاره به پنهان کاری و سد کردن و دور از دسترس بودن در این بازی دارد.

تفاوت اسنوکر بازی بیلیارد

بیلیارد و اسنوکر با هم دارند شاید این تفاوت ناشی از کشورهایی باشد که مبدع این ورزش‌ها باشند اما این طور که می دانید بیلیارد یک ریشه فرانسوی دارد و اسنوکر دارای یک ریشه انگلیسی می‌باشد به طور کلی می‌توان گفت که در کل قاعده‌هایی که هر دو بازی با انجام می‌شوند متفاوت از یکدیگر بوده و تنها بچه اشتباهی که در هر دو بازی مشاهده شده است ست وسایل جانبی است که در هر دو بازی وجود دارد و همین طور بهره گیری از قوای فکری که جزو قسمت‌های اصلی هر دو بازی می‌باشد برای بازی اسنوکر نیاز به میز اسنوکر را برای بازی با بیلیارد نیازمند میز بیلیارد. فرق  اسنوکر با  بیلیارد این است که در سایز میز بیلیارد طرح میز بیلیارد وجود دارد مثلاً می‌توان اشاره کرد که اندازه و ارتفاع میز  اسنوکر کوچک‌تر و کم‌تر از میز بیلیارد و ابعاد اصلی میز  اسنوکر بزرگ‌تر از میز بیلیارد است.

میز است که دوره اجزای مختلفی می‌باشد که تشکیل دهنده اسنوکر می‌باشند پارچه تعبیه شده بر روی میز می‌توان اشاره کرد که یکی از کلیدی‌ترین این نکات در کیفیت بازی محسوب می‌شوند هنگامی که کیفیت میز باشد می‌تواند به راحتی بازی خود را انجام دهد پارچه اسنوکر معمولاً باید کلفت و ضخیم باشد که اصطلاحاً به آن ماهیت گفته می‌شود و معمولاً رنگ آن باید سرد باشد وسط میز را به طور کامل بپوشانید و میدان بازی را ایجاد نماید علاوه بر این این نوع پارچه باید بسیار نرم باشد چرا که یکی از آسیب پذیر ترین نقاط زمین بازی محسوب می‌شود و نیاز به نگهداری‌های مداوم دارد و باید هر چند وقت یکبار این پارچه تعویض شود و همین طور در صورتی که تعویض نشود نیاز به تمیز کردن و گردگیری درست حسابی دارد.

میز اسنوکر
میز اسنوکر

مدل های مختلف میز اسنوکر

اسنوکر به طور کلی در طرح‌ها و رنگ‌ها و مدل های گوناگونی تولید می‌شود دیگر مانند گذشته فقط نیز از ترشح سبز رنگ تشکیل شده بلکه با توجه به دکوراسیون مکان‌های گوناگون و خانه‌های مختلف طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی برای میز های اسنوکر در نظر گرفته شده است که افراد می‌توانند با توجه به طراحی منزل و نوع سلیقه خودشان اقدام به خرید  اسنوکر مورد علاقه و منتخب خودشان باید انواع  اسنوکر مدلهای کلاسیک شیک و مدرن ایجاد می‌شوند که هر کدام طرفداران و علایق خاص خود را به سوی خود جذب می‌نمایند. باید توجه کرد که با توجه به اینکه مانند گذشته انتخاب افراد در این مورد محدود نیست افراد می‌توانند با کمی جستجو میز اسنوکر مورد علاقه خود را در بزرگ پیدا کند و یا حتی آن را به مراکز تولید اسنوکر سفارش دهند و مراکز  اسنوکر را برای افراد بر اساس طرح و رنگ و سایر مشخصات طراحی می‌نمایند.

 

خرید اینترنتی میز اسنوکر

به‌طور کاملاً نسبتی خرید اینترنتی در خلال تجربیات مللی که به تازگی فرایند توسعه یافتگی را تجربه می‌کنند به طور ملموس ای به وجود آمده است. پژوهش‌ها حاکی از این است که خرید اینترنتی امروز در کشور ایران جزو موارد پر طرفدار محسوب می‌شود. بسیاری از کالاها بالاخص اسنوکر امروز توسط فروشگاه‌های اینترنتی به دلیل سهولت در روند خرید طرفداران بسیار گسترده‌ای پیدا کرده است به دنبال گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و گذر از عصر خرید سنتی شما می‌توانید به راحتی اقدام به خرید میز اینترنتی اسنوکر در سطح اینترنت نمایید و از فروشگاه اینترنتی به عنوان یک مکانیزم مرکزی در راستای بهبود جنبه‌های شخصی زندگی خودتان استفاده نمایید.

 

قیمت میز اسنوکر

در خصوص قیمت  اسنوکر عوامل مختلفی دخیل هستند عواملی که می‌تواند سبب افزایش قیمت  اسنوکر شود یا عواملی که می‌تواند سبب کاهش قیمت  اسنوکر شوند.

در خصوص قیمت گذاری  اسنوکر عوامل گوناگونی وجود دارند. یکی از مهمترین عوامل قیمت می‌باشد که بر روی میز های اسنوکر تأثیر بسزایی دارد. عامل بعدی کیفیت  اسنوکر می‌باشد. که شما باید در حین خرید اسنوکر به کیفیت ساخت این نوع میزها توجه نمایید. پارامتر بعدی اندازهی میز می‌باشد که با توجه به نیاز شما و مکان شما تعیین می‌شود.

تمام این عوامل دست به دست هم میدن و قیمت نهایی و تمام شده  اسنوکر را برای شما مشخص می‌نمایند. شما به راحتی می‌توانید بر اساس نیازهای خود بر اساس سه مکان خود بر اساس دکوراسیون منزل خود به راحتی اقدام به خرید هر نوع  اسنوکر که مدنظر خودتون داشته باشید بکنید.

 

اسنوکر 

این بازی را می توان نوعی دیگر از بازی بیلیارد دانست  در این بازی از چوب های مخصوص دیگر استفاده می شود

که نوک های باریک تری نسبت به چوب بیلیارد دارند.

همچنین از ۲۱ توپ استفاده می شود که ۱۵ عدد از آنها قرمز رنگ، یک توپ صورتی، یک توپ آبی، یک توپ قهوه ای، یک توپ سبز و یک توپ زرد.

هر توپ قرمز یک امتیاز دارد سایر توپ ها به ترتیب: توپ مشکی ۷، توپ صورتی ۶، توپ آبی ۵، توپ قهوه ای ۴، توپ سبز ۳ و توپ زرد ۲ امتیاز دارند.

ابعاد این میز با بیلیارد متفاوت می باشد و اندازه استاندارد آن ۳۷۰ سانتی متر طول و ۱۸۰ سانتی متر عرض دارد.

اصطلاحات رایج 

پیتوک : برای ضربه زدن به توپ های دیگر از یک توپ سفید استفاده می کنند.

این توپ هیچگاه نباید به داخل حلقه ها بیفتد زمانی که این توپ وارد حلقه شود خطای پیتوک اتفاق می افتد.

توپ هدف: اولین توپی که در طول بازی، پیتوک به آن ضربه می زند.

Pocketing a ball :  وقتی یک توپ داخل پاکت برود به این عمل Sinking نیز گفته می شود.

:Scratchهنگامی که شما هرگز نمی توانید پیتوک یا توپ طرف مخالف را در پاکت کنید،

در غیر اینصورت شما Scratch می گیرید و جریمه می شوید.

Frozen : وقتی که توپ هدف به توپ دیگری یا به دیواره میز چسبیده باشد.

ضربه زدن به این توپ مقداری دشوار است.

خرید  اسنوکر

برای خرید  اسنوکر همانطور که قبلا گفته شده  باید به ابعاد جای خود توجه نمایید

به اندازه ۲ متر فاصله از دیوار داشته باشد،پس ابتدا فضای خود را بسنجید و سپس اقدام به خرید کنید.

برای خرید  اسنوکر نیز می توانید به سایت بیلیارد1  مراجعه نمائید.

در این سایت انواع میز های بیلیارد و اسنوکر را می توانید با قیمت های متفاوت مشاهده و خریداری نمایید.

جمع یندی

اگر به دنبال خرید و فروش میز بیلیارد و میز های  اسنوکر است فراموش نکنید که ابتدا بایستی پارامترهای محیط خود را بشناسید نیازهای خود را بشناسید و پارامترهای ذهنی خود را مقوله بندی کنید تا خرید مطلوبی را تجربه نمایید و  بعداً از خرید خود لذت ببرید و زمان خوبی را با دوستانتان در کنار  اسنوکر تجربه نمایید.

 

بازگشت به بالای صفحه